Міжобласний турнір з важкої атлетики

7 Квітня, 2016

2 квітня 2016 року у м. Краматорськ в спортивному залі Донбаської державної машинобудівної академії відбувся відкритий міжобласний турнір з важкої атлетики серед юнаків та дівчат в честь пам’яті Віктора Лепехіна.
В змаганнях приймали участь команди з міст: Білозірська, Артемівська, Дружківки, Краматорська та Барвінківської ДЮСШ. Більш ніж 60 учасників у своїй ваговій категорії вели боротьбу за призові місця.
Змагання проводилися тільки в особистому заліку. В складі нашої команди в цих змаганнях в прийняли участь 18 спортсменів, які завоювали 6 золотих, 4 срібних та 3 бронзових медалі.
Переможцями в вагових категоріях стали: до 30 кг – неодноразовий чемпіон області – Тоічкін Олександр та Приймак-Троян Владислав, котрі показали у сумі двоборства однакові результати – 49 кг та розділили між собою І та ІІ місце. У ваговій категорії до 41 кг – впевнено переміг член збірної команди Харківської області – Колеватов Костянтин; до 45 кг – Нищеглод Вадим; до 56 кг – переможцями стали віком до 13 років – Чегринець Сергій, а до 15 років – Гурьєв Максим, до 62 кг – не було рівних Чегринець Володимиру, який набрав у сумі двоборства 167 кг.
Срібні медалі завоювали у вагових категоріях до 41 кг – Щербак Данило; до 50 кг – Парфилко Вадим та до 53 кг – Санжаревська Світлана.
Бронзові медалі отримали: до 30 кг – Тоічкін Тимофій, до 62 кг – зі своїм найкращим результатом у сумі двоборства (107 кг) – Зірка Іван. Приймак-Троян Владислав був четвертим.
Останні хоча і показали свої найкращі результати, виступали в загальному заліку. Усі переможці та призери нагороджені дипломами, медалями та пам’ятними призами.