Зоряний олімп

6 Січня, 2017

Сяйво спорту і таланту у серцях яскравіє

Тих дітей, що вбирають щедрість душ тренерів,

Юні барвінківчани у майбутнє зоріють

І упевнено сходять на Зірковий Олімп!

Напередодні Нового Року, 30 грудня 2016 року, в залі Барвінківської дитячо-юнацької спортивної школи, за підтримки голови Барвінківської районної державної адміністрації В.І.Ромаха, голови районної ради В.С. Щолок відбулося спортивне свято «Зоряний Олімп», на якому були відзначені найкращі вихованці, які захищають честь школи на районних, обласних, всеукраїнських змаганнях. Бурними оплесками в залі зустрічали команди футболістів, баскетболістів, вихованців відділення важкої атлетики та карате.

На святі були присутні гості, які постійно підтримують ініціативи, спрямовані на розвиток спортивного потенціалу підростаючого покоління, які не байдужі до розвитку здібностей талановитих дітей, розуміють важливість підтримки здорового образу життя серед молодого покоління. З вітальним словом до дітей звернулись заступник голови Барвінківської районної державної адміністрації С.М.Казьонний та начальник відділу освіти Н.О.Коптєва. А потім розпочалося справжнє свято! Свою майстерність з м’ячем показали вихованці відділення баскетболу, неабияку богатирську силу продемонстрували важкоатлети, із захопленням всі спостерігали за виступом вихованців відділення карате, а також оплесками і усмішкою зустрічали найменших вихованців відділення футболу, які роблять свої перші кроки в спортивному житті, але які обов’язково вплетуть у національний вінок цвіт свого таланту.

Квітами та оплесками привітали тренера-викладача з важкої атлетики Ведмідя Олексія Андрійовича, якому 13 грудня 2016 року наказом Міністерства молоді та спорту було присвоєно звання «Заслужений тренер України». Звучали слова подяки всім тренерам за наполегливість, творчість та результативність у роботі, а також щирі слова вдячності, глибокої поваги батькам, які дбають про здоров’я своїх дітей, розділяють з ними радість перемог та смуток поразок.

Наприкінці свята дітям побажали подальших успіхів, щоб обраний шлях був радісним, світлим і переможним! Ну, і, звичайно, кожен вихованець отримав свій новорічний подарунок!