Відкриття дитячо–юнацької спортивної школи

24 Лютого, 2016

 

03.02.2016 відбулося урочисте відкриття дитячо – юнацької спортивної школи після здійснення капітального ремонту.

Подія не була б можливою без сприяння голови райдержадміністрації В.І. Ромаха, міського голови О.О. Бало, начальника відділу освіти райдержадміністрації Н.О. Коптєвої, адже саме вони попіклувалися про вчасне виділення коштів з районного бюджету та надання субвенції на здійснення ремонтних робіт органами місцевого самоврядування.

Урочистості розпочалися церемонією відкриття Малих Олімпійських ігор. Звертаючись до юних спортсменів голова районної державної адміністрації В.І. Ромах зазначив: «Заняття фізичною культурою та спортом, ведення здорового способу життя – ось пріоритети, які необхідно виховувати та розвивати у сучасного покоління. А наше завдання всебічно сприяти цьому». З метою заохочення підростаючого покоління до активних занять спортом, відзначив Почесними Грамотами голови райдержадміністрації чемпіонів та призерів Харківської області з важкої атлетики та карате-до.

Розпочалися Малі Олімпійські ігри, у яких взяли участь учні 3-4 класів із 17 загальноосвітніх навчальних закладів району. Під урочистий марш були внесені Державний Прапор та прапор Олімпійських ігор. Почесним колом пройшли учасники Олімпійських ігор.

Команди змагалися в силі, швидкості та спритності. За результатами змагань місця розподілилися таким чином: І місце – Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст.№3, ІІ місце – Гаврилівський НВК, ІІІ місце – Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №1. Переможці та призери ігор отримали кубки, медалі, грамоти. Всі учасники мали нагоду поласувати солодкими призами від голови районної державної адміністрації В.І.Ромаха.

 

Залишити відповідь