Відкритий чемпіонат області з важкої атлетики

22 Лютого, 2017

17-18 лютого 2017 р. в Харківському Вищому обласному училище фізичної культури і спорту відбувся відкритий чемпіонат області з важкої атлетики. В цих змаганнях взяли участь 9 команд із різних навчальних закладів м.Харкова та Харківської області.
Барвінківський район був представлений вихованцями та випускниками Барвінківської ДЮСШ (тренер О.А.Ведмідь), і як завжди показали високий результат, вигравши чотири золотих, шість срібних та дві бронзові медалі, які увійшли в командний залік. В підсумку наша команда зайняла ІІ загальнокомандне місце, поступившись лише господарям чемпіонату.
Переможцями у своїх вагових категоріях стали: до 34 кг – Приймак-Троян Вадим (ЗОШ № 4), до 50 кг – Рідний-Бєлік Ілля (ЗОШ № 3), який вперше взяв участь в змаганнях такого рівня, до 77 кг – майстер спорту Поволоцький Владислав і до 90 кг наша прославлена спортсменка, майстер спорту міжнародного класу Ірина Деха, яка показала найкращий результат: 110 кг. в ривку і 140 кг. в поштовху! Іринка визнана найкращою спортсменкою чемпіонату та нагороджена пам’ятним Кубком.
Другі місця у своїх вагових категоріях зайняли Локотош Максим, Тоїчкін Олександр, Панченко Данило, Колєсніков Павло, Парфілко Вадим, Скрипник Ліана; треті місця – Троян Богдан, Тоїчкіна Софія. Інші учасники нашої команди, хоча і не зайняли призові місця, але показали достойні результати: Санжаревська Світлана – 4 місце, Приймак-Троян Владислав – 4 місце, Чегринець Володимир – 4 місце, Чегринець Сергій – 5 місце, Зірка Іван – 6 місце.