Чемпіонат Харківської області з шотокан карате-до

22 Лютого, 2017

19 лютого 2017 р. відбувся чемпіонат Харківської області з шотокан карате-до С.К.І.Ф. в м.Харків. Прихильників цього виду спорту з кожним роком становиться все більше. На участь в цих змаганнях зареєструвалися 590 учасників, серед яких були і вихованці Барвінківської ДЮСШ під керівництвом молодого тренера Рибалка А.С.
Наші спортсмени , справившись з хвилюванням, показали високі результати: Огарь Анастасія- КАТА – І місце, Рябченко Данило – вага до 55 кг. куміте – І місце, Лой Сергій – вага до 55 кг. – І місце, КАТА – ІІ місце, Локотош Дмитро – КАТА – І місце, в своїй вазі до 40 кг. – ІІІ місце, Бондаренко Віталій – куміте, вага до 60кг.- ІІ місце, абс. – ІІ місце, Цвентух Альона – куміте абс. – ІІ місце, Михайлюк Вероніка – куміте абс. – ІІ місце, Рюма Назар – куміте, вага до 55 кг. – ІІІ місце, Гололобов Володимир – вага до 55 кг. – ІІІ місце, Шаригін Ілля – абс. – ІІІ місце, Пономаренко Ілля – куміте абс. – ІІІ місце.
В березні місяці відбудеться чемпіонат України з шотокан карате-до С.К.І.Ф в м. Києві, на які запрошені і наші переможці. Тож побажаємо їм удачі!