Змагання з баскетболу

Квітень 19, 2017

Баскетбол «3х3» став найпопулярнішим видом спорту серед школярів Харківщини. В районному етапі змагань по баскетболу прийняли участь 794 команди юнаків та дівчат із загальною кількістю учасників майже 3200 учнів Харківської області. Переможці змагань Барвінківщини – команда юнаків старшої вікової групи ЗОШ І-ІІІст. №1 та команда юнаків молодшої вікової групи ЗОШ І-ІІІ ст.№ 3, взяли участь в зональних змаганнях в смт. Борова та вигравши перші місця, представили Барвінківський район на ІІІ обласному етапі чемпіонату України з баскетболу «3х3», який пройшов в м.Харків 18 квітня. Крім Барвінківського району до фінального етапу пробилися найсильніші команди м. Ізюма, м. Лозова, м. Красноград, Валківського, Дворічанського, Краснокутського, Зміївського, Харківського районів, Московського, Індустріального, Холодногірського районів м. Харкова.

Боротьба на майданчиках була запеклою, адже на цьому етапі змагань слабких команд вже не було. Кожен прагнув тільки перемоги. В ході запеклої боротьби команда вихованців Барвінківської ДЮСШ, учні Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ст..№ 1 – Коршенко Дмитро, Губа Ілля, Яремко Денис, Дуда Павло, тренер Гаркуша В.О. зайняли 4 місце, а команда вихованців ДЮСШ, учні Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 – Туренко Дмитро, Голосний Ігор, Чорнобровський Олександр, Діденко Назар, тренер Шматько А.А. посіли 3 місце, пропустивши вперед команди з м.Лозова та м.Харків (Московський район). Ми вітаємо з успіхом наших спортсменів та їх наставників і бажаємо їм подальших перемог!

Переможці та призери змагань були нагороджені кубками, дипломами та пам’ятними подарунками від Федерації баскетболу Харківської області.