Спортивнi змагання, присвячені до Дня Перемоги

10 Травня, 2017

8 травня 2017 року на базі Барвінківської ДЮСШ були проведені змагання з настільного тенісу, футболу, баскетболу, присвячені до Дня Перемоги.

Як завжди, на спортивних площадках панувала напружена боротьба у кожному виді змагань, радість за власний успіх і вболівання за друзів.

Неабияке прагнення до перемоги продемонстрували тенісисти. В ході напруженої боротьби І місце виборов Самелюк Андрій – Барвінківсьеа ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, ІІ місце – Долгополов Єгор, Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, ІІІ місце – Губа Ілля, Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1.

В змаганнях з футболу І місце зайняли учні Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, ІІ місце – Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, ІІІ місце – Барвінківська ЗОШ І-ІІ ст. № 4.

Градус спортивної напруги зашкалював і на баскетбольному майданчику. В результаті місця розподілилися таким чином: І місце – Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, ІІ місце – Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, ІІІ місце – Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3.

Призери та переможці змагань були нагороджені грамотами та медалями за сприяння служби дітей, молоді та спорту Барвінківської РДА.