Турнір з важкої атлетики «Богатирі Слобожанщини»

1 Квітня, 2018

31.03.2018 у спортивній залі Барвінківської дитячо-юнацької спортивної школи відбувся міжобласний турнір з важкої атлетики «Богатирі Слобожанщини». У цьому році він ювілейний – десятий! У змаганнях взяли участь 60 юних важкоатлетів із Краматорська, Рогані, Чугуєва та Барвінкового.

Напередодні свята народився наш улюблений тренер Ведмідь Олексій Андрійович, для якого ця дата також ювілейна! Промайнули роки, як одна мить. Здається, ще вчора доля привела Олексія Андрійовича в тренажерний зал, де він обрав собі складний вид спорту – важку атлетику. А сьогодні він -тренер-викладач Барвінківської дитячо-юнацької спортивної школи з 49-річним стажем роботи, адже крокує разом зі школою з моменту її відкриття у 1969 році! Сьогодні це майстер спорту з важкої атлетики і гирьового спорту, заслужений тренер України.

На спортивному святі були присутні почесні гості, справжні друзі закладу, які небайдужі до розвитку здібностей талановитих дітей, розуміють важливість підтримки здорового способу життя серед молодого покоління. Зі словами привітання та подарунками до ювіляра звернулись голова Барвінківської районної державної адміністрації Ромах В.І., який також передав поздоровлення від першого заступника голови Харківської обласної державної адміністрації Беккера М.Л., начальник відділу освіти Коптєва Н.О., міський голова Бало О.О. До учасників змагань звернувся головний суддя міжобласного турніру, завідуючий кефедрою фізичного виховання Харківського технічного університету Глядя Сергій Олександрович, який побажав юним спортсменам перемог над собою та досягнення нових особистих рекордів!

Праця і творчість – два крила людського буття. Їхнє поєднання сповнює життя людини сенсом, піднімає особистість в очах інших, викликає почуття поваги. Душа і діяння справжнього майстра тренерської справи завжди освячені любов’ю і вірою. Любов’ю до дітей, до обраної професії. Вірою в щасливу долю кожного вихованця. Справжньою окрасою нашого заходу стало привітання учнів Олексія Андрійовича, музикальне поздоровлення наймолодшого вихованця відділення важкої атлетики Трояна Богдана, виступи зразкового колективу народного танцю «Пролісок» (керівник О.І. Тітченко) та колективу естрадного танцю «Перлина» (керівник О.А. Буйницька).

Після урочистої частини відкриття турніру «Богатирі Слобожанщини» розпочалась напружена боротьба між спортсменами, у ході якої місця розподілились наступним чином: вихованці Барвінківської ДЮСШ під керівництвом Ведмідя О.А. – І місце, Роганська ДЮСШ – ІІ місце, м. Краматорськ – ІІІ місце, Чугуївська ДЮСШ – ІV місце. Перемогу у своїх вагових категоріях для нашої команди принесли Троян Богдан – І місце, Кучеренко Рустам – І місце, Кучеренко Мадонна – І місце, Тоічкін Олександр – І місце, Приймак-Троян Вадим – І місце, Кучеренко Володимир – І місце, Рідний-Бєліков Ілля – І місце, Приймак-Троян Владислав – І місце, Тоічкіна Софія – І місце, Скрипник Ліана – І місце, Чегринець Сергій – І місце, Чегринець Володимир – І місце, Парфілко Олег – ІІ місце, Тоічкін Тимофій – ІІ місце, Штанько Артем – ІV місце, Колісников Павло – V місце.

Усі спортсмени отримали солодкі подарунки, переможці та призери змагань – медалі, грамоти та кубки, за що ми дуже вдячні голові Барвінківської районної державної адміністрації Ромаху В.І.

Сподіваємося, що змагання – це поштовх до сходження до найвищих висот, і саме у нас зростуть майбутні олімпійці!