Навчальний рік в Барвінківській ДЮСШ починається з 1 вересня, школа працює за шестиденним робочим тижнем (вихідний день-неділя). Режим щоденної роботи визначається розкладом занять, що затверджується на навчальний рік директором школи. Час початку роботи тренера-викладача за 15 хв. до початку першого заняття. У період канікул ДЮСШ може працювати за окремим розкладом, затвердженим її директором. Сторонні особи без дозволу директора на заняття не допускаються.

Директор ДЮСШ працює з 08.30 до 17.00 год. (перерва з 12.00до 12.30год.)

Графік прийому громадян:

вівторок – 14.00-16.00 год.;

четвер – 14.00-16.00 год.

Графік роботи молодшого обслуговуючого персоналу:

  • Прибиральники службових приміщень працюють з 08.00 до 17.00. Вихідні дні: субота, неділя.
  • Робітник з комплексного обслуговування працює з 08.00 до 17.00. Вихідні дні: субота, неділя.
  • Сторожа працюють відповідно до графіка.

Розклад занять відділень:

групиП І Б тренера-викладачаВідділенняНазва та рік групиЧас проведенняМісце проведення
1С.ГАРКУШАБаскетболп.п. 1 р.н.Вт. 17.00-18.30 Чт. 17.00-18.30 Сб. 11.00-12.30ДЮСШ
2  п.п. 2 р.н.Пн.15.00-16.30 Ср. 15.00-16.30 Пт. 15.00-16.30 Сб. 12.35-14.50Ліцей № 1     ДЮСШ
3  б.п. 1 р.н.Пн.16.35-18.50 Ср. 16.35-18.50 Пт. 16.35-18.50 Сб. 14.55-17.10Ліцей № 1     ДЮСШ
4О.СОЛОГУБОВБаскетболп.п. 1 р.н.Пн. 14.30-16.00 Ср. 14.30-16.00 Пт. 14.30-16.00Ліцей № 1
5  п.п. 1 р.н.Пн. 16.05-17.35 Ср. 16.05-17.35 Пт. 16.05-17.35Ліцей № 1
6С.ШМАТЬКОБаскетболп.п. 2 р.н.Вт. 17.00-19.15 Чт. 17.00-19.15 Пт. 17.00-19.15 Сб. 14.00-16.15Ліцей № 3
7О.ВЕДМІДЬВажка атлетикаб.п. 1 р.н.Пн. 14.30-16.45 Ср. 14.30-16.45 Пт. 14.30-16.45 Сб. 14.00-16.15ДЮСШ
8  б.п. 1 р.н.Пн. 16.55-19.10 Ср. 16.55-19.10 Пт. 16.55-19.10 Сб. 16.25-18.40ДЮСШ
9Т.ЄМЕЦЬВажка атлетикап.п. 1 р.н.Пн. 16.00-17.30 Ср. 16.00-17.30 Пт. 16.00-17.30ДЮСШ
10Т.ЄМЕЦЬ п.п. 1 р.н.Пн. 17.35-19.05 Ср. 17.35-19.05 Пт. 17.35-19.05ДЮСШ
11Т.ЄМЕЦЬ п.п. 1 р.н.Вт. 16.00-17.30  Чт. 16.00-17.30  Сб. 10.00-11.30ДЮСШ
12Т.ЄМЕЦЬ п.п. 1 р.н.Вт. 17.35-19.05 Чт. 17.35-19.05 Сб. 11.35-13.05ДЮСШ
13О.БУГАКОВФутболп.п. 1 р.н.Вт. 14.00-15.30 Чт. 14.00-15.30 Сб. 09.00-10.30Ліцей № 3 Ліцей № 3 Ліцей № 3
14  п.п. 2 р.н.Пн. 15.05-16.35 Ср. 15.05-16.35 Пт.15.05-16.35 Сб. 11.00-12.30Ліцей № 3 Ліцей № 3 Ліцей № 3 ДЮСШ
15  б.п. 1 р.н.Пн. 16.40-18.10 Ср. 16.40-18.10 Пт. 16.40-18.10 Сб. 12.35-14.50Ліцей № 3 Ліцей № 3 Ліцей № 3 ДЮСШ
16О.ОДИНОДЧЕНКОФутболп.п. 2 р.н.Пн. 13.30-15.00 Ср. 13.30-15.00 Пт. 13.30-15.00 Сб. 08.00-09.30ДЮСШ    
17  п.п. 2 р.н.Пн. 15.05-16.35 Ср. 15.05-16.35 Пт. 15.05-16.35 Сб. 09.35-11.05ДЮСШ
18 .б.п. 1 р.н.Пн. 16.40-18.55 Ср. 16.40-18.55 Пт. 16.40-18.55 Сб. 11.10-13.25ДЮСШ
19К.ПЛАКСІЙФутболп.п. 1 р.н.Вт. 16.00-17.30 Чт. 16.00-17.30 Сб.09.00-10.30ДЮСШ
20  п.п. 2 р.н.Пн. 15.00-16.30 Ср. 14.45-16.15 Пт. 14.45-16.15 Сб. 10.35-12.05ДЮСШ
21  б.п. 1 р.н.Пн. 16.55-19.10 Вт. 17.35-19.50 Чт. 17.35-19.50 Сб. 12.10-14.25ДЮСШ
22В.ХОРУНЖИЙФутболп.п. 1 р.н.Вт. 15.00-16.30 Пт. 15.00-16.30 Сб. 08.30-10.00Барвінківська філія Барвінківська філія ДЮСШ
23  п.п. 2 р.н.Пн. 15.00-16.30 Вт. 16.35-18.05 Ср. 15.00-16.30 Сб. 10.05-11.35Барвінківська філія Барвінківська філія Барвінківська філія ДЮСШ
24  б.п. 1 р.н.Пн. 16.35-18.50 Ср. 16.35-18.50 Чт. 16.30-18.45 Пт. 16.35-18.50Барвінківська філія Барвінківська філія ДЮСШ Барвінківська філія
25А.РИБАЛКА(сумісник)Шотокан карате-до С.К.І.Ф.п.п. 1 р.н.Вт. 16.00-17.30 Чт.16.00-17.30 Сб. 10.00-11.30ДЮСШ
26  п.п. 1 р.н.Вт. 17.35-19.05 Чт. 17.35-19.05 Сб. 11.35-13.05ДЮСШ