Турнір, присвячений МІЖНАРОДНОМУ ДНЮ ФУТБОЛУ.

В рамках проведення Міжнародного дня футболу 12.12.2021 року відбувся турнір з міні-футболу в м. Ізюм серед команд юнаків 2009/2010 р.н. В змаганнях прийняли участь п’ять команд: м. Ізюм-1, м. Ізюм-2, м. Балаклея, м. Слов’янськ, м. Барвінкове. У напруженій боротьбі команда Барвінківської ДЮСШ виборола І місце!!! Також кращим бомбардиром визнаний БОБУХ Іван (8 забитих м’ячів та кращим воротарем турніру ГУСЄВ Тимур (1 пропущений м’яч). Вітаємо команду та тренера Олександра ОДИНОДЧЕНКА!!!

Чемпіонат Харківської області з важкої атлетики

26.11.2021 року в м. Харків відбувся чемпіонат Харківської області з важкої атлетики, в якому прийняли участь 11 команд. В заліку вихованців Барвінківської ДЮСШ 4 золотих, 4 срібних та 4 бронзових медалей та ІІ загальнокомандне місце!!! Вітаємо наших спортсменів та тренерів Олексія ВЕДМІДЯ та Тетяну ЄМЕЦЬ!!!

Спортивне свято, присвячене до Дня фізичної культури та спорту

Традиційно у другу суботу вересня відзначається свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, тренерів, ветеранів спорту – День фізичної культури і спорту. За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров’я, він загартовує характер і волю.

 В рамках спортивного свята на базі Барвінківської ДЮСШ 10.09.2021 проведені змагання з легкоатлетичного багатоборства, настільного тенісу, міні-футболу, шашок та шахів, мета яких пропаганда здорового способу життя та популяризація спорту серед дітей та молоді.

Від імені міського голови зі словами привітання до учасників змагань звернулась завідувач сектору молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту Барвінківської міської ради Ізюмського району Харківської області Людмила СКЛЯРОВА, яка побажала їм миру, добра, досягнення нових висот та перемог.

В змаганнях прийняли участь 8 закладів освіти:  Барвінківський  ліцей № 1, Барвінківськийліцей № 2, Барвінківськийліцей № 3, Барвінківська філія Барвінківського ліцею № 1, Подолівська філія Барвінківського ліцею № 1, І-Іванівський ліцей, Мечебилівський ліцей та Великокомишуваська гімназія.

За підсумками змагань І місце в змаганнях з міні-футболу зайняла команда Барвінківського ліцею № 1,  ІІ місце –команда Мечебилівського ліцею, ІІІ місце – команда Барвінківського ліцею № 2. В змаганнях з легкоатлетичного багатоборства І місце виборола командаБарвінківського ліцею № 2, ІІ місце – команда Барвінківського ліцею № 3, ІІІ місце – команда Мечебилівського ліцею.

В змаганнях з настільного тенісу серед юнаків І місце посів Мандрикін Іван (І-Іванівський ліцей), ІІ місце – Семихатка Михайло (Мечебилівський ліцей), ІІІ місце – Міщенко Назар (Барвінківський ліцей № 1). Серед дівчат І місце виборола Воронкова Софія (Подолівська філія Барвінківського ліцею № 1), ІІ місце –Хілько Анастасія (Мечебилівський ліцей), ІІІ місце – Дмитрук Дар’я (Мечебилівський ліцей).

В змаганнях з шахів серед юнаків І місце посів Дерев’янко Михайло (Мечебилівський ліцей), ІІ місце – Ухань Євген (Барвінківський ліцей № 1), ІІІ місце – Темний Юрій (Великокомишуваська гімназія). Серед дівчат І місце –Літвіненко Вікторія (Барвінківський ліцей № 2), ІІ місце – Демченко Вікторія (Барвінківський ліцей № 1), ІІІ місце – Михайлюк Вероніка (Барвінківський ліцей № 1).

В змаганнях з шашок серед юнаків перемогу одержав Корнєєв Кирило (Барвінківський ліцей № 1), ІІ місце виборов Драгомир Максим (Барвінківська філія Барвінківського ліцею № 1), ІІІ місце – Дудуков Олександр (Барвінківський ліцей № 1). Серед дівчат І місце зайняла Коршенко Аліна (Барвінківський ліцей № 1), ІІ місце – БеспечнаТаісія (Барвінківський ліцей № 3), ІІІ місце – Талалай Крістіна (Барвінківський ліцей № 3).

Усі спортсмени нагороджені грамотами за участь в змаганнях, а переможці та призери кубками та медалями.

ВАЖКА  АТЛЕТИКА

  • 07.11.2019 –  Фінал Спартакіади з важкої атлетики серед районів та міст Харківської області, м. Харків – ІІ командне місце ( І місце-6, ІІ місце-5, ІІІ місце-1);
  • 30.11.2019 –  відкритий турнір з важкої атлетики «Хто ти, майбутній олімпієць?»  м.Барвінкове – І командне місце ( І місце-8, ІІ місце-4, ІІІ місце-2, ІV місце-1);
  • 27.12.2019 – відкритий обласний турнір з важкої атлетики пам’яті Олімпійського чемпіона І.М.Рибака, відкритий чемпіонат Харківської області з важкої атлетики серед юнаків та дівчат, м. Харків – ІІ командне місце ( І місце – 4, ІІ місце – 3, ІІІ місце – 5);
  • 21.02.2020 – чемпіонат Харківської області з важкої атлетики , м.Харків – ІІ командне місце ( І місце-4, ІІ місце-3, ІІІ місце-4);

БАСКЕТБОЛ

Вихованці відділення в 2019/2020 навчальному році приймали активну участь тільки у районних змаганнях, а саме: І етапі «Шкільної баскетбольної ліги України 3х3», змаганнях з баскетболу за програмою «Спорт протягом життя».

ФУТБОЛ

Вихованці відділення футболу  приймали активну участь в районних змаганнях з футболу, присвячених до Дня працівника фізичної культури та спорту, в змаганнях на приз клубу « Шкіряний м’яч», міжобласному турнірі з міні-футболу серед команд ДЮСШ.

У 2019/2020 навчальному році команди двох вікових груп  2005/2006 р.н. та 2007/2008 р.н. брали участь в першості Харківської області з футболу серед  ДЮСШ, де суперниками були  команди ДЮСШ м. Балаклія, ДЮСШ м. Зміїв, ДЮСШ м. Ізюм, «Енергетик» м.Слобожанське.

В своїх підгрупах обидві команди Барвінківської ДЮСШ закінчили перше коло чемпіонату на ІІІ місцях.

     28.12.2019 на базі Барвінківської ДЮСШ був проведений відкритий турнір з міні-футболу серед команд юнаків 2007/2008 р.н, в якому прийняли участь також команди Слов’янського району. Вихованці відділення футболу  Барвінківської ДЮСШ  вибороли І командне місце;

     03.01.2020 на зимових шкільних канікулах в спортивному залі Барвінківської ДЮСШ був проведений товариський турнір по міні – футболу між командами юнаків 2005/2006 р.н ,   ДЮСШ м. Барвінкове – ДЮСШ  м. Олександрівка – 7:5;

     Команда юнаків 2008/2009 р.н. відділення футболу під керівництвом тренера Олександра ОДИНОДЧЕНКА  11.01.2020 року прийняла участь у відкритому турнірі з міні-футболу в м. Добропілля. Серед 10 команд, які приймали участь у змаганнях, команда Барвінківської ДЮСШ виборола ІV  місце .

КАРАТЕ

– 15-21.07.2019 – чемпіонат світу з шотокан карате-до С.К.І.Ф (юнацька збірна)., м.Градець Кралове (Чехія), Лой Сергій – ІV місце .

– 06.10.2019 – чемпіонат Харківської області з шотокан карате-до С.К.І.Ф., м. Харків, – 12 медалей: І місце – 4, ІІ місце – 2; ІІІ місце – 5;

– 02.11.2019 – Відкритий Кубок Донецької області з карате, м. Бахмут, 5 медалей: І місце – 1, ІІ місце – 2; ІІІ місце -2;

– 23.11.2019 – клубний турнір з шотокан карате-до С.К.І.Ф, м. Харків, 12 медалей: І місце – 4, ІІ місце – 5, ІІІ місце – 3;

– 01.12.2019 – Відкритий Кубок України з карате, м. Харків, 4 медалі: І місце – 1, ІІ місце – 3;

– 08.02.2020 – чемпіонат Харківської області з шотокан карате-до С.К.І.Ф., м. Харків, – 13 медалей: І місце – 2, ІІ місце – 2; ІІІ місце – 9;

 15.02.2020 на  міжнародному турнірі з шотокан карате-до С.К.І.Ф. в Словенії у складі юнацької збірної України в категорії КУМІТЕ – 60 кг., перше місце виборов Лой Сергій, який переміг суперників у 5 поєдинках!