Ласкаво просимо на сайт Барвінківської дитячо-юнацької спортивної школи Барвінківської районної ради Харківської області, яка була відкрита в 1969 році і по цей час гостинно відчиняє двері всім учням, які бажають займатися спортом!

Першим директором Барвінківської дитячо-юнацької спортивної школи був Вєріхов В.П. На той час були відкриті такі відділення: ручний м’яч, спортивна гімнастика, легка атлетика, баскетбол. В 1973 році відкрилось відділення футболу, а в 1982 році – важка атлетика.

На даний час в школі працює 4 відділення: баскетбол, важка атлетика, карате, футбол. Навчається на них 392 вихованця віком від 6 до 18 років, це учні загальноосвітніх шкіл Барвінківського району, професійного аграрного ліцею.

Барвінківська ДЮСШ – позашкільний навчальний заклад спортивного профілю, який забезпечує розвиток здібностей вихованців в обраному виді спорту, що в установленому порядку визнаний в Україні, створює необхідні умови для гармонійного виховання, фізичного розвитку, повноцінного оздоровлення, змістовного відпочинку і дозвілля дітей та молоді, самореалізації, набуття навичок здорового способу життя та залучає дітей до систематичних занять спортом. Ми намагаємося дати дітям можливість відчути радість, досягнуту через зусилля в чесній спортивній боротьбі, а надбані спортивні, етичні принципи використовувати в повсякденному житті.

Навчально-тренувальна та спортивна робота Барвінківської ДЮСШ проводиться за навчальними програмами з видів спорту, що затверджується Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України. Основними формами навчально-тренувальної роботи є групові навчально-тренувальні заняття, тренування за індивідуальними планами, виховні заходи, практика суддівства. Основною формою спортивної роботи є участь вихованців у спортивних змаганнях різного рівня.